محل تبلیغات شما
توانایی های بازیگری همراه با زیبایی، اوپا هه جین یه "راز" داره که بهتون بگه

پاک هه جین به عنوان یکی از مشهورترین بازیگرهای کره ای در چین، در صفحه نمایش فعال بوده و با ظاهر جذّاب و توانایی بازیگری کم نظیرش توجه تماشاگران رو به خودش جلب کرده. حرف زدن از طریق کارهاش اون چیزیه که پاک هه جین همیشه بهش اصرار داره. هر بخشی از کارش براش ارزشمنده و هر تأییدی از طرف مخاطبین براش انگیزه ادامه ست. برای پاک هه جین، دلیل اینکه همیشه میتونه بهترینِ خودش رو ارائه بده اینه که به این حرف کاملاً باور داره: در لحظه زندگی کن و ارزش زمان حال رو بدون. سخت تمرین کردنِ اصول بازیگری، زندگی کردن با اشتیاق و پشتکار، نگرش با انرژی مثبت او، از پاک هه جین آدمی درخشان و همواره رو به جلو ساخته ند.

بعد از اینکه به تازگی فیلمبرداری سریال تلویزیونی "راز" رو تموم کرده، پاک هه جین به نظر خوشحال و آسوده میرسه. برای او، هر پروژه فیلمبرداری تلویزیونی پراسترس، انرژی بَر و همراه با فرسودگی ذهنیه و حرفه ای بودن او یکپارچگی اش در نقش و نشون دادنش به بهترین شکل رو میطلبه. "برای نمایش صحیح نقشی که کاملاً با خودم متفاوته، قبلش مقدار زیادی تحقیق و تمرین میکنم، چیزی که هنوز هم برای من به عنوان یک بازیگر سخته."

پاک هه جین در بوسان کره جنوبی متولد شده، جایی که کنار اقیانوسه و محلی ها مردمی ساده و خونگرم هستن. به عناون یه بچه، پاک هه جین هرگز فکر نمیکرد که روزی بازیگر بشه. "درباره نقاشی، و همینطور درباره گرداندن یه مغازه کوچیک برای داشتن یه زندگی معمولی فکر کرده بودم، به خاطر همین هنوز هم گاهی درباره خودم یه طور حس تازگی و غریبگی بهم دست میده."

مصاحبه با Ceci (بخش اول)

پشت صحنه پروژه های قبلی هه جین

مرور دکتر غریبه (3)

هه ,جین ,رو ,پاک ,یه ,زندگی ,هه جین ,پاک هه ,جین به ,رو به ,همراه با

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خبرنامه بازاریابی consnirama *****پایگاه مرکز مخابرات کورانه***** انگشتر و گردنبند عقیق psychurolref مارکت سنتر - mrketcenter Hye's notes صدر نیوز bistnahwiiglyc اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها