محل تبلیغات شما
مصاحبه اختصاصی "Ceci Sisters" با پاک هه جین

Ceci: شما به تازگی فیلمبرداری سریال جدیدی رو به پایان رسوندید. کاراکترتون چطوریه؟ تماشاگرها منتظر چه جور سورپرایزی باید باشند؟

هه جین: من فیلمبرداری سریال راز رو تموم کرده م و در اون نقش کانگ سانهیوک رو بازی میکردم. توی سریال کانگ سانهیوک یک متخصص سرمایه گذاری سهامی شرکت هاست که شخصیت آرومی داره. او در منطقه ای خاص آتش نشان ها رو میه و خودش رو آتش نشان جا میزنه ولی در نهایت یک آتش نشان واقعی میشه. سریال، داستانیه درباره عشق واقعی و افتخار، در تمام مدت فیلمبرداری من عمیقاً تحت تأثیر قرار میگرفتم. اگه تماشاگرها بتونن به این وجه از سریال توجه کنن، احتمالاً به اندازه من تحت تأثیرش قرار میگیرند.

Ceci: جدیداً به جایی سفر کردی؟ کدوم سفرت خیلی تأثیرگذار بوده؟ چی ازش یاد گرفتی؟

هه جین: اخیراً به قصد سفر تفریحی جایی نرفته م . سریال راز تقریباً به طور کامل در گوانگ ووندو کره فیلمبرداری شد بنابراین برای حدود 6 ماه سئول رو برای فیلمبرداری اطراف گوانگ ووندو ترک کردم.در طول فیلمبرداری در پارک های ملّی با دره ها، کوهستان ها، درختان و غیره؛ از جنگل لذت بردم و هوای تازه تنفس کردم و گه گاهی سنجاب ها و انواع پرنده ها رو دیدم که باعث میشد احساس متفاوتی داشته باشم. چون من اکثراً به خارج از کشور میرم میتونم همزمان از کارم و مسافرت لذت ببرم. این بار ما به فیلیپین رفتیم تا سریال رو فیلمبرداری کنیم. اقیانس اونجا خیلی زیباست و من خیلی تحت تأثیر قرار گرفتم.

Ceci: شما طرفداران خیلی زیادی در چین دارید، آن ها از زمانی که شما وارد این صنعت شدید تا به امروز شما رو دوست دارند. راز حفظ وضعیت آرام کاری و محبوبیت زیادتون چیه؟

هه جین: رازش در لحظه زندگی کردنه. هرچند گفته معروفی نیست ولی من همیشه به چنین نگرشی به زندگی اصرار داشته م: در لحظه زندگی کردن، ارزش حال رو دونستن و جوانی درخشان و باشکوه رو زندگی کردن. من حقیقتاً متوجه زمان حال هستم و هر پروژه ای رو جدی میگیرم. علاوه بر این من همیشه با همکاران فوق اعاده ای کار کرده م، کارگردان ها و نویسندگان. من خودم رو خیلی خوش شانس میدونم. با اینکه خیلی مواقع نمیتونم طرفدارانی که دوستم دارند رو ملاقات کنم باز هم اونها فراموشم نمیکنن، مثل همیشه ازم حمایت میکنن و این بهم انگیزه میده. به خاطر اونها، همیشه میتونم به کار کردن در پروژه های خوب، ادامه بدم.

مصاحبه با Ceci (بخش اول)

پشت صحنه پروژه های قبلی هه جین

مرور دکتر غریبه (3)

رو ,فیلمبرداری ,خیلی ,سریال ,ها ,زندگی ,آتش نشان ,فیلمبرداری سریال ,تحت تأثیر ,من همیشه ,ها رو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

brochinmumli مقالات بیس مدیریت 2020-2021 Nancy's collection هودینگ tiocidemall Doris's memory ساعت مچی کاسیو | مدل های 2013 کتابخانه اینترنت جوجه های طلایی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اسپادانا 2020